Fustan

Shitet nga: ardit 14 Mar 02:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustana per femra
Jan fustana te kualitetit te lart dhe unik.
Qmimi per fustan eshte i kalterti 130e
i gjelberti me ngjyra 150e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim