Fustan

Shitet nga: Albina 15 Gsh 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shef fustanin Alfabeta , i kuq i gjate nr 36 i veshur vetem nje here , per cmime dhe detaje tjera kontaktoni +38649636237 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim