Fustana Për Nuse

Shitet nga: Agona 14 Maj 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani është numer 42 dhe eshte i pa veshur.
Mund Te na Kontaktoni edhe ne Viber.
Fustani i Kaltërt eshte 60€
Fustani i pembë eshte 75
Posedojmë edhe fustana tjerë.
Bejme Edhe Zbritjen.
Fustanat jane prodhim Gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim