Fustana me 50% zbritje

Shitet nga: Fustana 06 Tet 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat me qmime tejet te volitshme,mund te vini ti shihni dhe ta vleresoni cilesine e punes,gjithashtu bejme qepje edhe me porosi,dyqani gjendet ne kurriz nen posten e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim