Fustana me porosi nga turqia

Shitet nga: rejhan 26 Tet 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
fustana me porosi nga turqia qimime prej 50 deri 100 euro per me shum mundeni te na gjeni edhe ne facebook FUSTANA NE SHITJE DHE ME QERA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim