Fustana nga suedia

Shitet nga: rrahim 08 Pri 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Butiku Rina me Dyqanet ne Prishtine dhe ne Drenas ofron fustana solemn dhe elegant nga brendet e njohura Suedeze te modes me qmime shume te volitshme.Gjindemi ne Prishtine afer Komunes dhe ne Drenas ne Qendren Tregtare .Ju mirepresim ,049195076 .Mund te na ndiqni dhe te na shkruani ne fb/butikurina
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim