Fustana solemnë

Shitet nga: Majlinda 30 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani ngjyrë rozë është blerë në 4G dhe është numër 36, çmimi 20 € Fustani i gjelbert është blerë në exclusive është veshur vetëm një herë, çmimi 20€. Oferte 30€ të dy fustanat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim