Fustana solemn

Shitet nga: Vesa bujupi 06 Gsh 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes dy fustana solemnè:

-Fustani i kuqè eshte kreacion i dizajneres Krenare Rugova. Materiali eshte liker ( pra qe zgjerohet ) madhesia 36 dhe 38.
Çmimi 50 euro.


-Fustani i zi, madhesia 36
Çmimi 60 euro.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim