Fustana te gjate dhe kepuce

Shitet nga: Mima 01 Nën 08:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanat dhe kepucet jan mjaft tu ruajtura dhe thuajse te reja.. fustanat Jan nga 20euro Kurse kepucet 10 euro perveq atyne me taka te larta qe Jan 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim