Fustana

Shitet nga: Butiku 11 Sht 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten fustanat me 50%zbritje,mund te vini ti shihni dhe ti provoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim