Fustana

Shitet nga: Arbresha 23 Nën 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes 3 fustana t veshur vetem nga 1 herë , ju qe jeni te interesuar mund te thirrni ne 049 714 620 per secilin nga fustanat çmimi eshte 60 euro - i diskutushem- mund te me thirrni edhe ne viber -045 826 511 .Sqarim( fustani i gjelbert edhe ai me ngjyrë ari mund te shfrytzohen edhe nga femrat me mbulesë dhe mbulesa vjen falas !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim