Fustanet dhe kepucet

Shitet nga: Fustani 29 Nën 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet Fustani solem nr38, materiali shume shume i bukur i perdorur vetem nje here, cmimi 30euro

Shitet fustani i thjeshte, cmimi 10euro

Shiten kepucet ngjyre ari nr38, cmimi 15 euro

Shiten kepucet ngjyre te zeze(te llakit) nr37 cmimi 15euro

Shiten kepucet ngjyre te zeze nr38, cmimi 10euro

Shiten sandalet ngjyre te hinte nr38 cmimi 5euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim