Fustani ne shitje

Shitet nga: Vesa 13 Gsh 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Fustani eshte i veshur vetem dy here, dhe eshte blere ne Tring Dresses me çmim 320 euro.
Fustani eshte unik dhe ka numer 36.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim