Fustanin e nuserise ose jap me qira

Shitet nga: Fortesa 13 Shk 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes fustanin e nuserise eshte ne gjendje shume te mire dhe eshte e kompletuar me doreza duvak.Priten bleres serioz.Per cdo info mundeni me kontaktu cdo dite.Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim