Gjaket e lekures

Shitet nga: morea 17 Tet 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Eshte me firme C.D.F PARIS origjinal , dhe eshte shum e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim