Gjonaj&Friends - Dresses

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gjonaj&Friends 09 Pri 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Te ne mund të gjeni fustanet më unike, më kualitative dhe me çmimin më të mirë në treg!
Nxitoni për të përfituar çmime promocionale!
Hidhni një sy fustaneve në:
FB: Gjonaj & Friends
Insta: gjonaj.friends
Na shkruani ose na kontaktoni në:
Viber/Tel: +38649557065
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim