Jakne H&M nga Suedia.

Shitet nga: Oferte 23 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes jaknen te firmes H&M nga Suedia.
Jaknja nuk eshte e perdorne, por po e shes per shkak te nr qe mu nuk me pershtatet. Jakna eshte moderne, dhe eshte e pershtatshme per kohen momentale.
Te interesuarat le t'me kontaktojne , OFERTA zgjat vetem 4 dite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim