Jakne per femra

Shitet nga: Albesa 05 Jan 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jakne dimrore per femra, e blere kete vit ne vlere prej 50Euro dhe shume pak e perdorur. Ka ngjyre te hint dhe nga mbrenda eshte pambuk dhe shume e nxeht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim