Jakne per femra

Shitet nga: lena 16 Dhj 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jakne dimerore e blere nen kurriz ne Prishtine me qmim 50 euro ,e perdorur shume pak. Numri i jaknes eshte S dhe ka ngjyre kafe, per me shume info kontaktoni ne numrin e telefonit te shenuar me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim