Jap vellon me qira

Shitet nga: Valdete 21 Nën 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Jap vellon me qira ne gjendje te rregullt eshte e qepur dhe sipas permasave trupore besoj qe i pershtatet numri 36-38.
Faleminderit per mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim