Japim Vellon me qera

Shitet nga: Arian 07 Sht 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Kemi vetem kete vello dhe e japim me qera
Per me shum kontaktoni ne numrin :049155151
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim