Jelek ari

Shitet nga: Jelek ari 02 Jan 02:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes Jelekun e arit me kamza dimija dhe fustani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim