Këpucë per femra

Shitet nga: Edona 11 Pri 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Këpucët Tamaris Nr. 39. Janë me kuti dhe te pa demtuara.
Çmimi origjinal I blerjes € 45.00 (shihet edhe në kuti)
Mund te me kontaktoni e hënë - e premtë, prej ores 09:00 - 16:30.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim