KEPUCE SOLEMNE

Shitet nga: Vlora 20 Mar 19:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kepuce solemne nga amerika dhe Anglia te perdorua shume pak dhe ne gjendje te shkelqyeshme. Numri i kepuceve eshte 38. nga 2oeuro urxhent 15 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim