KUROREN PER NUSE TE DIZAJNUAR ENKAS

Shitet nga: Vlora 20 Mar 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kuroren per nuse ose per fustana solemn (mund ti behet kombimnim) te dizajnuar enkas dhe e perdorur vetem njehere, 15euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim