Kepuc dhe sandalle

Shitet nga: dije 29 Dhj 22:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kepucet nga Anglia ..Numri I te gjithave eshte 37.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim