Kepuc per femra

Shitet nga: arben 03 Qer 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten takat per femra me nr 37 jane thuaje te reja vetem cka jane provu. Jane ardh nga jasht dhe kane shume model te bukur se jane me rrjet. Shiten me cmim pergjys se sa qe jane blere 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim