Kepuca per femra nr. 41

Shitet nga: Lika 03 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   23 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kepucet per femra, Kepucet jane ble ne Gjermani dhe jane thuajse te pa perdorura. Mund ti shihni dhe te bindeni vete.

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim