Kepuca solemne te markes Steve Madden

Shitet nga: L 15 Pri 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kepucat e markes Steve Madden me numer 39; jane me shtikell te larte, shkelqejne bukur dhe shume bijne ne sy. Jane blere ne Albi Mall per 160 Euro, por tani te perdorura i shes per 65 Euro. Mundeni me ardhe me i provu (Prishtine).

Me kontaktoni nepermjet viber apo ne tel.

Kpuca Sandalle nuse mature maturante bardha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim