Kepucat per femra Nr. 37 firma Azuree

Shitet nga: Lika 03 Nën 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kepucet per femra, Kepucet jane ble ne Zvicer dhe jane thuajse te pa perdorura. Mund ti shihni dhe te bindeni vete. Gjindemi te Sami Frasheri ne Prishtine

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim