Kepuce (shtikllat) per femra Nr. 36 YOUNG SPIRIT

Shitet nga: Lika 19 Nën 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kepucet per femra YOUNG SPIRIT nr. 36, Kepucet jane ble ne Zvicer dhe jane shume te ruajtura. Mund ti shihni dhe te bindeni vete. Gjindemi te Sami Frasheri ne Prishtine.

Cmimi i diskutueshem

Viber +386 49 799 164

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim