Kepuce (shtikllat) per femra nr. 36 jennifer tayl

Shitet nga: Lika 03 Nën 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kepucet per femra nga firma "jennifer taylor", Kepucet jane ble ne Zvicer dhe jane shume te ruajtura. Mund ti shihni dhe te bindeni vete. Gjindemi ne Prishtine te shkolla Sami Frasheri

Cmimi i diskuteshem

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim