Kepuce dhe fustan

Shitet nga: BD 31 Mar 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
kepucet jane ne gjendje te mire jane numer 37
ndersa fustani eshte River island numer 38

kontakti Viber 0037745454077
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim