Kepuce per femra Nr. 38 firma E-vie

Shitet nga: Lika 29 Tet 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten kepucet per femra, Kepucet jane ble ne Zvicer dhe jane shume te ruajtura. Mund ti shihni dhe te bindeni vete. Gjindemi ne Prishtine te Sami Frasheri.

Cmimi i diskutueshem

Viber +377 44 453 264

Lika shet gjithçka

Kliko likalika per t'i pare shitjet nga une
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim