Kepuce per femra

Shitet nga: kepuc 16 Sht 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten keto kepuce per femra me numer 36 i kam ble 15euro , shkaku i numrit i jap per 9euro
Telefon dhe viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim