Kepuce per femra

Shitet nga: Arta 18 Nën 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes kepuc per femra numer 39 dy pale te pa perdorura dhe nr 40 po ashtu dy pale vetem nje her te perdorura. se bashku shiten 30 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim