Kmisha

Shitet nga: Kmisha 06 Mar 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR   4 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Kmisha me nje kombinim shum te mir,ngjyr e zez me lule vishnje dhe te gjelbert mjaft elegante

edc espirit nr/L

Kmish e zez me nje karner perpara te pullat shum elegante

Madonna nr/L

Nga 4£
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim