Kmishat shume te bukura

Shitet nga: kmisha 06 Krr 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
shes kmishat solemne-moderne dhe te punuara mire
kmisha per nuse.
nuse femra nuserie veshje qeiz pune dore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim