Kofer dhe torbe

Shitet nga: Fjolla 30 Mar 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Kofer dhe torbe shume te pershtatshme per udhtime...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim