Kollona te nuseris punim filigran

Shitet nga: nikki 07 Pri 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes useve punim filigran ne gjendje te mire (2 copa)80 euro ,vetem njeni 50 euro.Mundte kontaktoni dhe ne wiber 049 588 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim