Komplet i arit (660 Euro)

Shitet nga: Bujar 14 Krr 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

660 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shitet kompleti i arit.

Kompleti eshte shume pak i perdorur dhe eshte shume i ruajtur.

Eshte ari italian, i paster pa gure, dhe eshte ngjyre e verdhe (nuk eshte ari i bardhe).

Pesha: rreth 29.50 gram.

Cilesia: 14k (karat).

Kompleti i njejte, te artari, sillet rreth 900 Euro.

Mund te kontaktoni edhe ne Viber/ Whatsapp +377 (0)45 509 120.

Injoro tekstin ne vazhdime meposhtem:

kompjuter flesh disk memorje kartel kart bank telefon nokia samsung iphone galaxy htc lenovo tablet ipad note grand kerr mercedes bmw audi opel peugeot citroen reno kombi suzuki mitsubishi hundai toyota golf passat tok shtepi banes loptop ekran monitor elektro bateri ruter modem wi-fi wireless hdd hard soft motorr motor motorra motora cros cross fullcross kavasaki honha argjend dukat dhurat hedije nuse gra zbukurim stoli lira peslirsh martes fejes darsem sv kompjuter flesh disk memorje kartel kart bank telefon nokia samsung iphone galaxy htc lenovo tablet ipad note grand kerr mercedes bmw audi opel peugeot citroen reno kombi suzuki mitsubishi hundai toyota golf passat tok shtepi banes loptop ekran monitor elektro bateri ruter modem wi-fi wireless hdd hard soft motorr motor motorra motora cros cross fullcross kavasaki honha argjend dukat dhurat hedije nuse gra zbukurim stoli lira peslirsh martes fejes darsem svarovski unaz voth vath qafore zingjir hallhalle narukficaudi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100 JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG MAZDA gjyp wv MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion CHEVORLET AV Aparat fotoaparat camer kamer sony canon nikon olympus objektiv nikon canon minolta kartel sd Xd CF blic blica flash autofocus aparatefotografikr NIKON CANON KANON SONY KAMER ME HARDISK HDD HD SERVIS KAMERA KAMER CAMER PJES PER APARATE FOTOAPARATE APARATE FOTOGRAF..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim