Kpucat të markes Miarc Made In Italy.

Shitet nga: Perparim Ismajli 22 Shk 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Këpucet vijn nga Italia.Lloj i brendit te kepucve Miarc me seli ne Itali. Nga jasht 100% lëkur dhe nga brenda 100 % lesh.Shkurt e shqip kto jon per njerz qe marrin vesh nstil.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim