Kuti e mbushur me bizhuteri te llojllojshme

Shitet nga: Arita 28 Mar 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Ore franqeze
Qaforre me Paris - acessorize
Tri pale vathe - ne forme te zemres, te dekoruara me yje dhe nje pale te dekoruara me dizajn ushtari
Kater unaza ngjyre vjollce

Te perkryera per dhurate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim