LODI TEXTIL- Veshembathje origjinale nga Zvicra

Shitet nga: Lodi textil 09 Krr 23:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Ofrojm textil te kualitetit te lart me qmime shum shum te volitshem, kemi veshembathje per femra , e sidomos per femije rrobat jan extra dhe te markave me te njohura per femije,rrobat jan po thuajse te reja, shum pak te perdorura.Kemi po ashtu edhe karroca per femije dhe bicikleta.Xhindemi ne ,, Kodren e trimave,, perball furres,, Vlera,, Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim