Mbulese te shtratit per femije

Shitet nga: drita 01 Pri 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes mbulese te shtratit per femije me dimension 1 m me 70 cm, e punuar me dore me penj te holle dhe me saten. Eshte unikate. Cmimi me marreveshje. Njekohesisht shes edhe shalla pranverore me cmim te volitshem dhe brosha mjaft terheqes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim