Pallte Calvin Cline origjinal nr 42

Shitet nga: Pallte 01 Nën 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Pallte e gjate Calvin Cline 100% wool (lesh), e trashe dhe shume e ngrohte ne gjendje shume te mire (Shume pak e perdorun). Numer 42.
Cmimi: 28€ i diskutueshem (ka kushtu 500€). Shitet pershkak se po m'bjen e madhe dhe po zen vend.
Viber: +37745803850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim