Pantolla

Shitet nga: Mi 06 Pri 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shiten pantollat per femra, nr 32 dhe 44 te blere ne Suedi.

çmimi per cope: 15 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim