Patika - 4 pale

Shitet nga: Adea 28 Shk 20:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Shes 4 pale patika, jane shume pak te perdorura dhe te gjitha jane nr 39. Te gjitha se bashku 30 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim