Patika, NIKE AIR

Shitet nga: Nike 22 Pri 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra

Shes patika NIKE AIR, per gjinine femrore
Nr i patikave eshte 40.e gjysme dmth ne mes numrit 40 dhe 41, patikat jon orgjinal MADE IN INDONEZIA , I kam perdor per nje kohe shume te shkurte vetem ne termine basket..

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim