Patika

Shitet nga: Patika 17 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Për femra
Nike mercurial Per femi - 36-37-38-39-40 - mundeni me kontaktu dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim